לקוח: שידורי קשת  | 

www.keshetinternational.com

"קשת אינטרנשיונל" היא הזרוע הבינלאומית של זכיינית ערוץ 2, קשת. החברה הנה גוף תוכן המייצא פורמטים טלוויזיוניים שונים לחו"ל, כגון "חטופים", רמזור", "הכוכב הבא" ועוד תכניות רבות ומוכרות.

האתגר

מטרת האתר המרכזית הנה להציג את הפורמטים והתכניות השונות המוצעים למכירה על ידי קשת. הפנייה הנה בינלאומית, והאתר מיועד לקהלים במדינות שונות ולפיכך המסרים בו צריכים להיות מאד ברורים והפעולות בו מזמינות וידידותיות. האתר עוסק בתכני טלוויזיה, אשר מעצם מהותם הנם מגוונים, עשירים ושונים זה מזה. היה עלינו לייצר פתרון אשר יציג את העושר והמגוון לצד סגנון עסקי ורציני.

קונספט ועיצוב

עבודת העיצוב התבססה על ההנחה כי יש לאפשר שימוש בתמונות אשר להן צבעוניות וסגנון שונים זו מזו, וכי על האתר לשמש במה לתכני התכניות השונות מבלי ליצור "רעשים" סביבם. לפיכך נבחר קו עיצוב נקי ופשוט לאתר, המבליט את ההנעה לפעולה ומעניק במה מרכזית לתכניו. המותג מתאפיין בצבעוניות עשירה ומייצג את עולם הטלוויזיה שהנו עולם דינמי ועשיר, ולפיכך שילבנו בקו העיצוב הנקי גם עושר צבעוני, הבא לידי ביטוי במגוון צבעים אשר משתנים בין פורמט לפורמט ובכך מעניקים לאתר תחושה צבעונית, דינמית וייעודית לכל עמוד. בכך הצלחנו ליצור איזון בין שימוש נכון בצילומים, קו נקי המשדר מקצועיות ורצינות וקריצה צבעונית המתאימה לאופי המותג.