אתר החברה הגיאוגרפית  |  לקוח: החברה הגיאוגרפית  | 

http://www.geotours.co.il

החברה הגיאוגרפית הנה החברה המובילה בישראל לטיולי איכות ייחודיים ברחבי העולם. ב-30 השנים האחרונות החברה היא שם דבר בתחום התיירות ומזוהה עם חדשנות, איכות, פריצת גבולות ויצירתיות.
כחלק מגיבוש הקונספט ועיצוב תדמית החברה, יצרנו אתר אינטרנט רחב ומקיף להצגת כל מסלולי הטיול והאפשרויות השונות לטיולים אותן מציעה החברה.

אפיון וחוויית שימוש (UX)
אתר החברה הגיאוגרפית מכיל כמות רבה מאד של תוכן, המחולק על פי מספר קטגוריות וסוגים. יש בו צורך בהצלבת מידע, סינון והצפת תוכן, הובלת משתמשים בתסריטים שונים ומורכבים ובמקביל ליצר הנעה לפעולה.
קהל היעד העיקרי המבקר באתר הנו מבוגר באופן יחסי (גילאים 50 עד 70), ולפיכך הניווט בו נעשה בצורה פשוטה, ברורה וידידותית.
הקונספט המרכזי באתר הנו ניווט באמצעות 3 פרמטרים: לאן, איך ומתי. למרות שרוב אתרי חברות התיירות מתמקדות ביעדי הטיולים, בחרנו להוסיף אפשרות לנווט על פי מועדי הטיולים (תאריכי יציאה) ועל פי סוג הטיולים (מאורגן, פרטי, ג'יפים, טיולי נשים וכיו"ב). זאת על מנת לאפשר למבקרים לנווט ולמצוא את הטיול המתאים להם ביותר, תוך כדי הצפת רעיונות ואפשרויות חדשות. ניתן להצליב את הפרמטרים, ובכך לבצע חיתוך ולאתר את מסלול הטיול המתאים לכל מבקר באתר - על ידי האפשרות להגדיר את יעד הטיול, המועד שלו, אופיו ואפילו את המדריך המלווה.
הנעה לפעולת יצירת קשר מלווה את הגולש באתר, במטרה להגדיל את אחוז ההמרות ולטייב את הפניות המגיעות ממנו לחברה. בד בבד עם מתן מידע מלא ומקיף על כל מסלול וטיול, מתאפשרת יצירת קשר מהירה ופשוטה לצורך הרשמה או קבלת פרטים נוספים עבור הטיול.
כמו כן מתאפשר חיפוש טיולים מהיר מכל נקודה באתר, באמצעות ממשק מובנה המאפשר חיפוש באמצעות פרמטרים קבועים ופשוטים.

עיצוב אייקונים לחברה הגיאוגרפית

עיצוב האתר והממשק
צילומים גדולים ומרשימים: צילומים הנם מרכיב חשוב בהעברת חווייה של טיול. בחרנו לתת מקום נרחב באתר לשימוש בתמונות, הן כמייצגות מסלולים או יעדים והן באלבומי תמונות המשוייכים אליהם.
אייקונים: בהתאם לשפת המותג, נעשה באתר שימוש באייקונים רבים על מנת לסמל יעדי טיולים וסוגי טיולים שונים.
התמודדות עם כמות מלל עשירה: בעמודים בהם מוצגת כמות גדולה של מידע וטקסט, הוספנו תפריטי משנה וניווט פנימי בעמודים - המאפשרים למבקר לנווט ולהתמצא בעמוד בקלות ולאתר את התוכן המעניין אותו.

עיצוב אתר החברה הגיאוגרפית
עיצוב אתר החברה הגיאוגרפית
לפרויקט הקודם
לפרויקט הבא