אתר וחנות אונליין  |  לקוח: קבוצת שטראוס  | 

http://www.officecoffee.co.il

חברת שטראוס קפה הינה חברת הקפה החמישית בגודלה בעולם. מותג מוכר ובולט בפעילות החברה הוא קפה עלית - מהמותגים המוכרים והאהובים בישראל כבר עשרות שנים. יחידת "קפה עלית מחוץ לבית" הוקמה במטרה להעניק חווית קפה ופתרון כולל לצורכי הקפה עבור לקוחות השוק העסקי: מקומות עבודה, משרדים, בתי מלון, קיבוצים, גני אירועים, קייטרינג ועוד.


האתגר

יחד עם חברת שטראוס, נרתמנו להקמת אתר אינטרנט שיהווה כלי למכירות אונליין ולהגברת המכירות אופליין של מוצרי החברה. זאת בתקופה בה החלה החברה בשיווק מוצרים חדשים הפונים גם לקהל רחב ולא רק לתחום העסקי, כגון קפסולות אספרסו ומכונות קפה קטנות. במקביל להפצת המוצרים החדשים, פעלו גם מתחרותיה של שטראוס והחלו לשווק מוצרים חדשים דומים, דבר שהעמיד את החברה בתחרות על טעמו ואמונו של הצרכן.

במקביל לכניסת המוצרים החדשים, המיועדים לצרכן הביתי ולעסקים קטנים, חשוב היה להמשיך ולחזק את המוצרים והשירותים הידועים של החברה, כגון מכונות קפה מקצועיות, בקרב הקהל העסקי והמקצועי.


קונספט ועיצוב

נקודת המוצא בה נקטנו בפרוייקט זה הנה כי יש לחזק באופן ניכר ובולט את ההנעות לפעולה באתר. זאת על ידי הבלטה של דרכי ההזמנה והרכישה של המוצרים - רכישה אונליין בחנות מקוונת של מוצרים לקהל רחב ועסקים קטנים (מכירה מיידית של המוצרים דרך האתר), והנעה להשארת פרטים לצורך התקשרות עבור מוצרים מורכבים ויקרים יותר (איסוף "לידים").

האתר מאפשר קבלת מידע מלא על המוצרים השונים, והוא מופרד לשני סוגי המוצרים (מוצרים לרכישה ומוצרים לעסקים גדולים). בכל דפי האתר מתבצע קידום של מוצרים שונים, בהתאם לתוכן הדפים. הנעה בולטת לפעולת רכישה או השארת פרטים נמצאת בצד כל מוצר ובכל עמוד. כל תמונות המוצרים עברו עיבוד והתאמה למיתוג החברה, ובכך יצרנו אחידות בין המוצרים וזיהוי מותגי.

האתר עשיר במידע כללי, ויש בו מדריכי וידאו, מילון מונחים, ומידע מעניין על עולם קפה. מעבר להיותו אתר המניע לפעולה, יש בו עולם תדמיתי ותכני המביא למבקרים בו חוויית שימוש נעימה, מעניינת - וטעימה.


עיצוב רספונסיבי

אתר קפה עלית מחוץ לבית מותאם לגדלי מסכים, מערכות הפעלה ומכשירי קצה שונים (עיצוב רספונסיבי). לאתר גרסה מיוחדת למכשירי סמארטפון, המאפשרת ניווט נוח באמצעות האצבעות ובמסכי נגיעה (טאצ'), יצירת קשר טלפוני מיידי עם החברה וכמובן רכישה דרך האתר.

לפרויקט הקודם
לפרויקט הבא